Lajmet e fundit

Djali I Ri Nga Shkodra Kap Mat Të Fejuarën Me Dashnorin/ Reagimi I Tij I Lë Të Gjithë Me Gojë Hapur; Ja Cfarë I Bëri

Advertisement

 

Djali i ri nga Shkodra kap mat të fejuarën me dashnorin/ Reagimi i tij i lë të gjithë me gojë hapur; Ja cfarë i bëri
Tr adhëtia në çift në jo pak raste ka shkaktuar skena ag resiviteti, madje edhe k rime, në publik. Një qytetar ka treguar skenën e zbulimit të tra dhëtisë në çift, që ka ndodhur në një nga lokalet e Shkodrës.
Shtγ’p hapsiren rek.lamυese me pσshte per te ndjekυr videσn ↓↓ artikυlli vazhdσn..

 

Përpos tr adhëtisë, qytetarit i ka bërë përshtypje indiferenca e njerëzve përballë një konflikti dhe aq më tepër para d hunës ndaj një femre. “Pershnetje shkodra. Sot ndodhi dicka marre me e pa dhe degju kush mu ne nje lokal pak si ne periferi te qytetit. Nje djale rreth 30 vjec gjeti mesa duket ne kafe te fejumen me nje tjeter. Un i kisha vec dy tavolina ma larg. Ca skene. Me erdhi ke q per at vajzen se kerkujt sja mbajti me nderhy.
Shtγ’p hapsiren rek.lamυese me pσshte per te ndjekυr videσn ↓↓ artikυlli vazhdσn..

Advertisement
Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Ái u fut dhe e kapi per flokesh dhe e mori me vedi ne te 100 e sekondit. Mbani pershtypje ai djali tjeter nuk reagoi hiq e madje as ky vet si tha gja atij. Sla gja ma e s ha vajzen e botes. Ne menduam mos e kishte moter…por ajo qe na bani krejt pershtypje asht se ne lokal kishte gra dhe burra e kerkush nuk e ndihmoi edhe pse ajo ule riste. Une jam emigrant edhe I thashe shokut me lajmeru po licine edhe me thane tan lene mar punet e tyne jane. Mir ja bani. Po ai asht d hunim. Gjithsesi jam shoku nga ajo skene”, rrëfen qytetari për Shkodra News.

Advertisement
Advertisement