Lajmet e fundit

Habit gazetarja e “Histori shqiptare”: Gjeta 12 meshkuj lakuriq, ishte një fat shumë i madh…

Advertisement

 

Habit gazetarja e “Histori shqiptare”: Gjeta 12 meshkuj lakuriq, ishte një fat shumë i madh…
Gazetarja e njohur Álma Çup i ka qenë e ftuar në emisionin ‘Opinion’, ku ka rrëfyer një nga eksperiencat më të çuditshme me të cilat është përballur në jetë. Ájo ka treguar se kur ka shkuar për të vizituar llixhat e Bënjës në Përmet, ka parë 12 meshkuj të cilët laheshin lakuriq.
Shtγ’p hapsiren rek.lamυese me pσshte per te ndjekυr videσn ↓↓ artikυlli vazhdσn..

Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Álma Çupi: Më ka ndodhur një eksperi encë shumë interesante natën. Pas orën 12 të natës shikoj një autobus në llixhat e Bënjës dhe kishin hapur çadrat. Shkoj tek llixhat dhe shikoj 12 meshkuj lakuriq, ishte një fat shumë i madh (qesh) dhe unë ngela, ishim me shoqërinë tonë dhe në momentin që do futeshim, dalin të gjithë nga uji dhe ishin të gjithë lakuriq. Kishin vënë dhe qirinj rreth llixhës.
Shtγ’p hapsiren rek.lamυese me pσshte per te ndjekυr videσn ↓↓ artikυlli vazhdσn..

Advertisement
Advertisement
Advertisement

 

Blendi Fevziu: Paske ndezur qirinj një ditë më parë më duket në kishë.
Álma Çupi: Realisht nuk e prisja dhe ka shumë turistë të huaj që shkojnë lahen natën dhe bëjnë një lloj plazhi të tillë të lirë.

Advertisement