Lajmet e fundit

Kam dëshirë t’ua tregoj të gjithëve recetën me të cilën sh ërova gruan time të s ëmurë r ëndë, ndoshta bëhet ilaç edhe për të tjerët

Advertisement

 

Pasi postimi i tij u lexua nga mijëra njerëz, shumë njerëz provuan recetën e tij dhe ishin të lumtur me rezultatet.
Receta e përmendur, të cilën mund ta lexoni më poshtë, u provua nga një grua që vuante nga një kollë për tre vjet dhe nuk merrte asnjë ilaç
Shtγ’p hapsiren rek.lamυese me pσshte per te ndjekυr videσn ↓↓ artikυlli vazhdσn..

 

Ajo falënderoi z. Fahrudin Muhic, dhe ajo vetë tregoi se si e përgatit dhe konsumon këtë ilaç. Le të kujtojmë njoftimin e mëparshëm të z. Muhic:
“Unë dua që të gjithë të shohin,” tha ai. Ndërgjegjja e tij e udhëzon që ta ndajë këtë recetë me të gjithë, në mënyrë që ata që kanë nevojë për ndihmë ta provojne.
Fahrudin Muhic nga Sarajeva, postoi në profilin e tij recetën e kursimit nga xhenxhefili dhe mjalti, me të cilën ai ndihmoi gruan e tij të sëmurë rëndë.Ai thotë se ndërgjegjja e tij e udhëzon ta ndajë këtë recetë me të gjithë njerëzit në botë, në mënyrë që ata që kanë nevojë për të të mund të mësojnë për të.

Advertisement

 

Ja çfarë shkruajti ai:“Disa ditë më parë mora recetën nga një burrë nga Sarajeva. Receta përbëhet nga xhenxhefil dhe mjaltë, dhe këtu tani është ndër “normalet”, pa dhimbje.
Gruaja ime kishte kancer endokrin dhe ishte në makineri për 18 ditë. Ai kaloi pa operacione dhe pa kimioterapi … Sot ai po shërohet nga shëndeti.
PERBERESIT E NEVOJSHM:

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

2 rrënjë të mëdha xhenxhefili / 500 g mjaltë
PROCEDURA: Dy rrënjë të mëdha të freskëta xhenxhefili lahen dhe pastrohen, pastaj grihen imët në një blender. Pastaj përzihet me mjaltë.Konsumoni një lugë gjelle 3-4 herë në ditë. Përdorni plastikë, dru ose qeramikë, por jo metal (hekur).
Efektet e para ndihen pas 2-3 ditësh. “Ilaçi është vërtet i shkëlqyeshëm, do të doja që të gjithë ta shihnin, jam i sigurt se do të ndihmojë dikë, ndani atë me miqtë tuaj”, përfundon Muhic.
Shtγ’p hapsiren rek.lamυese me pσshte per te ndjekυr videσn ↓↓ artikυlli vazhdσn..

Advertisement

Advertisement