Lajmet e fundit

“Qe grua e rrallë”/ Agron Llakaj shkruan fjalë të ndjera pas ndarjes nga jeta të nënës: Jemi të Zotit më thoshte!

Advertisement

 

“Qe grua e rrallë”/ Agron Llakaj shkruan fjalë të ndjera pas ndarjes nga jeta të nënës: Jemi të Zotit më thoshte!
Aktori yne i humorit, nje nder me te dashurit e publikut ka dhene nje lajm te hidhur per te.

 

Ne nje postim te tijin ne Instagram, Agron Llakaj ka njoftuar se nena e tij ka nderruar jete.
Fjalet e ndjera te aktorit jane te mbushura me emocion dhe kushdo qe lexon mbushet me ndjenje dhembsurie.

 

Si nena nuk ka ne bote,- kot nuk thone.
Urojme qe hidherimi tu qetesohet shpejt dhe ngushellime te afermve e familljareve.
Ja postimi plote i Agron Llakaj:

Advertisement

 

“…ike Nena Maro ! Ike ! E sic me thoje-” Te Zotit jemi dhe te Zoti do kthehemi ! “…e mira dhe e dashura nena Maro! Na ke kerkuar te mos derdhim lote me largimin tend, se ” rrojta sa desha!“-thoje…, e te te mbajme mend ashtu te dashur e te qeshur….,nene madhe Maro!
shpirti yt eshte ketu ku e ke shperndare…,ne femije e niper e mbesa….,te Kostandina ,te Alkida dhe Eno….por edhe te une ,se si nene te desha dhe si bir me deshe ! Lamtumire nene e dashur Maro!”, shkroi Llakaj.Pamjet KE TU.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0
Advertisement