Lajmet e fundit

”Na vjen ke.q që ai ka një nënë si ty, që i çon dashnorët në shtëpi”/ Bora Zemani u kthe.het keq shqip.tarëve

Advertisement

 

Bora dhe Dona.ldi janë bashkë dhe këtë nuk e l.uan as topi, megjithëse publikisht nuk e ka konfirmuar ende asnjëri. Mirëpo fotot e dyshes duke bërë pazar në Itali fla.sin vetë dhe shkak.tuan një bujë të madhe gjatë fundjavës në rrjetet sociale.
Shtγ’p hapsiren rek.lamυese me pσshte per te ndjekυr videσn ↓↓ artikυlli vazhdσn..

 

Djali feston 5-vjetorin, Bora Zemani i bën dedikimin emocionues(Video) – lexo.al
Para pak orësh Bora Zemani ka postuar një selfie nga vendi i punës, ku nuk kanë munguar qindra komente pozitive, por as komentet negative që akùzojnë Borën dhe Donal.din për një lojë. Ka edhe nga ata që i kërkojnë Borës që të mos e falë Donaldin, por për ilustrim ja ku keni disa prej komenteve:“Realisht të kam mbështetur dhe te dija më të fortë në karakter, dhe jo aq mendje.lehte sa të luaj me ty sa herë t’i dojë qejfi atij.
Shtγ’p hapsiren rek.lamυese me pσshte per te ndjekυr videσn ↓↓ artikυlli vazhdσn..

 

Bile tradhtia publike meritonte pak më shumë të reflektoje se je 30 jo 20.”“E ke dh* gjithë punën nëse i ke dhënë mundësi tjetër. Nuk e meriton se të uli në sy të të gjithëve. Imagjino çfarë bën fshehurazi servili.
Nuk ka fytyrë ai, ti meriton më shumë.”“Vazhdo kështu vetëm të lutem mos e fal tradhtinë sepse ai idiot nuk të meriton ty as Trixën sepse të dyjave ju pr.emtoi, të dyjav ju tradhtoi, idioti.

Advertisement

 

Unë besoj në ty e di se ti nuk je një femër e ultë, edhe nuk je pa karakter me i dhënë mundësi atij idiot edhe bëhu e sinqertë tregoju njerëzve që nuk je me të. Mos i ul vetes vlerat, as karakterin që ke, mendo për familjen tënde, djalin. Se ai tradhtar emër s’ka edhe mos të lutet me ty ai kur don tradhton kur do të afrohet. Mos e lejooooo se nuk je një femër pa karakter”.“A je kthyer a ahahhahahah, pse e ule veten aq shumë”.

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

“O erdhi prap stili fshataresk se kishe bërë ca ditë mungesa. Ta di Prada kush e vesh do mbyllë prodh.imin, do falimentojë.““Ja dhe gënjeshtrat qe s’jemi bashkë i dolën sheshit… Çfarë do shpikësh tani për vëmendje ëomen? Oh ndonjë shtatzëni ose abort besoj….pfff”“Moj grua, me çfarë fytyre do e prezantosh përsëri të njëjtin “dashnor” Donaldin tek prindërit, vëllai dhe djali që të ofendoi e të uli për tokë në mënyrën më të keqe para një Shqipta.rie… BORA: “Prindër të dashur, JA I DASHURI IM I RI,” dhe ata ‘Bravo vajza jonë e mençur’ do thonë e do mburren…. uppsss harrova me FALNI se ju s’keni fy.tyrë për TURP, kryesore të keni lekë!!! Dhe ju LUTEM mos bëni FEMIJË se me dhimbset se do ngelë edhe ai rrug.ëve si i pari sepse fëmijët nuk kanë asnjë faj!!! Gjynah për fëmijët që kanë prindër si ju!!”

Advertisement
Advertisement