Lajmet e fundit

Rudina Dembacaj zbulon pyetjen që i bën çdo mëngjes partnerit: Mark, si ka mundësi jam kaq e…

Advertisement

 

Rudina Dembacaj zbulon pyetjen që i bën çdo mëngjes partnerit: Mark, si ka mundësi jam kaq e…
Rudina Dembacaj zbulon pyetjen që i bën çdo mëngjes partnerit: Mark, si ka mundësi jam kaq e…

 

Aktorja dhe moderatorja, Rudina Dembacaj ka ndarë disa nga momentet më të bukura me partnerin e saj, Mark Frroku.
Së fundmi, në një postim në llogarinë e saj në Instagram, Rudina ka publikuar dy foto ku shfaqet me Markun duke shijuar kafen e mëngjesit nën rrezet e diellit.
Shtγ’p hapsiren rek.lamυese me pσshte per te ndjekυr videσn ↓↓ artikυlli vazhdσn..

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0
Advertisement

 

Por, krahas fotos ajo ka zbuluar pyetjen që i bën çdo mëngjes partnerit:
“Unë çdo mëngjes kam të njëjtën pyetje: ‘Mark, si ka mundësi jam kaq e bukur?!’ Kush e gjen si përgjigjet ai?”
Shtγ’p hapsiren rek.lamυese me pσshte per te ndjekυr videσn ↓↓ artikυlli vazhdσn..

Advertisement

Advertisement