Lajmet e fundit

E mbani mend efektiven e policisë që humbi gishtat në protestë? Zbulohet çfarë po ndodh tashmë me Ina Nukën pas incidentit, tregon dëshirën më të madhe që ka (FOTO)

Advertisement

 

Të gjithë e mbajmë mend Ina Nuken efektiven e cila humbi dy gishta të dorës pasi u plagos në një nga protestat kundër qeverisë. Sëfundmi ajo ka rrëfyer për mediat se tashmë është mirë dhe vazhdon jetën normalisht pas incidentit që la gjurmë në jetën e saj.
Në një intervistë te disa koheve me pare, ajo është shprehur:
Shtγ’p hapsiren rek.lamυese me pσshte per te ndjekυr videσn ↓↓ artikυlli vazhdσn..

 

Ina Nuka: Periudha pas ngjarjes e cila bëri bujë ishte e vështirë si për mua dhe për pjesëtarët e familjes sidomos për mamin pasi ajo edhe sot e kësaj dite më merr në telefon 20 herë në dite pyet “Si je? Ku je?” por u mbyll mirë nuk kisha probleme të mëtejshme sepse kur kemi vendosur të bëhemi polic kemi marrë parasysh të gjitha çfarë ka profesioni ynë. Jeta im e private… nuk jam më beqare jam e fejuar dhe jetoj bashkë me të.
Po në anën profesionale Ina çfarë ka ndryshuar?

Advertisement
Advertisement

 

Ina Nuka: Ishte një periudhë me goxha intensitet si nga ana e mediave ashtu dhe nga ana e zyrtarëve të lartë të shtetit por është zhurma e madhe që shumë shpejt më ktheu në normalitet vazhdoj akoma në radhët e policisë së shtetit aktualisht jam dhe në marrëdhënie pune edhe shkollë për shkak se jam edhe për vazhdimin e shkollës së lartë të hetimit të krimit.
Shtγ’p hapsiren rek.lamυese me pσshte per te ndjekυr videσn ↓↓ artikυlli vazhdσn..

Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Nëse flasim për dëshirën më të madhe tënden, cila është ajo?
Ina Nuka: Eeeh dëshirat janë shumë të mëdha sidomos në pjesën e policisë njëherë … se di ndoshta një ditë të isha drejtuese e ndonjë organizate të caktuar në policinë e shtetit.

Advertisement
Advertisement