Lajmet e fundit

Eksluzive : Bleona Qerreti Del Bllof, Gënjen Për Moshën, Ja Sa Vjeçe Mbush Në Të Vërtetë Këngëtarja…VIDEO

Advertisement

 

Këtë e ka bërë me dije vet Bleona nëpërmjet rrjeteve sociale cila thotë se mbush 35 vjeç, e ndërkohë ka felanderuar dhe fansat.TIRANË-
Këngëtarja e njohur Bleona Qereti ditën e sotme feston ditëlindjen. Këtë e ka bërë me dije vet Bleona nëpërmjet rrjeteve sociale cila thotë se mbush 35 vjeç, e ndërkohë ka felanderuar dhe fansat.

 

‘Faleminderit të gjithë fansave të mi besnikë, e që kanë qenë me mua që nga fillimi’- shkruan Bleona. Po a është vërtetë Bleona 35-vjeçe? Sipas një kërkimi në Google ditëlindja e Bleona Qerretit ndryshon nga ditëlindja që Bleona ka sot.
Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Advertisement

 

Në vitin 1994 në festivalin e RTSH këngëtarja është shprehur se është 15-vjeçe e ndërkohë ditën e sotme thotë që është 35-vjeçe, ndërsa sipas llogaritjeve i bie që Bleona të jetë 41 vjeçe. Këtë gjë e verifikon edhe kërkimi për biografinë e saj, ku na e bënë të qartë moshën e vërtetë të këngëtares.Shtγ’p hapsiren rek.lamυese me pσshte per te ndjekυr videσn ↓↓ artikυlli vazhdσn..

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0
Advertisement

Advertisement