Lajmet e fundit

Flet për herë të parë Blerta Josifi: E mbajtëm motrën pa j etë në shtëpi një vit e ca, nëna nuk donte të…

Advertisement

 

Á ju kujtohet n gjarja e r ëndë që sh.ok.oi mbarë opinionin publik, Blerta Josifi, rrëfeu në “Shqipëria Live” në Top Channel t ra gj.edinë e madhe, ku humbën jetën nëna dhe motra e saj, Zhaneta dhe Ánisa.
Shtγ’p hapsiren rek.lamυese me pσshte per te ndjekυr videσn ↓↓ artikυlli vazhdσn..

 

Në intervistën për “Shqipëria Live”, Blerta ka rrëfyer se nuk kanë treguar se Ánisa kishte ndërruar jetë pasi kishin fr ikë se do faj ësonin atë dhe nënën e saj.Blerta Josifi: Nuk është e vërtetë që na tërhoqi mamaja, unë dhe Ánisa e benim në mënyrë autodidakte, në fillim menduam ta bënim vetëm për pak kohë. Ne lexonim shumë.
Shtγ’p hapsiren rek.lamυese me pσshte per te ndjekυr videσn ↓↓ artikυlli vazhdσn..

Advertisement

 

Unë u izolova e para, por jo aq drastike sa Ánisa, Ánisa e nisi shumë drastikisht. Gjërat ndodhën dhe s’di ta shpjegoj , kam pyetje dhe vetë që s’di t’i shpjegoj.
Kujtojmë se në një banesë në zonën e Kombinatit u gjetën të pajeta nënë e bijë, Ánisa dhe Zhaneta Josifi, ndërsa e mbij.etu.ara e vetme ishte vajza tjetër Blerta Josifi. Ndërsa Zhaneta Josifi kishte ndërruar jetë nga mosushqyerja vetëm 2 ditë para se të zbulohej t.r agj edia.

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0
Advertisement
Advertisement