Lajmet e fundit

Këto janë femrat pa të cilat Edi Rama nuk bën dot! A e dini pse?

Advertisement

 

Kryeministri, nuk bën dot pa femrat e tija të preferuara. Te cilat kanë dhuntitë e tyre të vecanta, por mbi të gjitha duket se e adhurojnë dhe e kanë lidhur karierën e tyre me personin e tij.Në këtë rast nuk flitet për qeveritare apo ministre e drejtoresha por për bashkëpuntore të ivelit më soft.
Shtγ’p hapsiren rek.lamυese me pσshte per te ndjekυr videσn ↓↓ artikυlli vazhdσn..

 

Prezantuesja Arbana Osmani, fotografja Jutta Benzeberg apo botuesja Arlinda Dudaj mbeten më të preferuarat e Edi Ramës.Listës së femrave që ndjek në Instagram i është shtuar dhe bashkëpuntorja e tij e afërt Eridana Cano.Të mikluara nga ky fakt apo jo,”të preferuarat” me ndonjë përjashtim të rrallë janë dhe mbështetëse të qeverisë së Rilindjes.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Pa dyshim që përzgjedhja e tyre mund të ketë shkaktuar zili vërdalle, por Edi Rama duket i vendosur që në Instagram të tregohet selektiv deri ne fund.Cilësi që ndoshta i ka munguar në përzgjedhje edhe më të rëndësishme se rrjeti social Instagram.(gazeta tema)

Advertisement
Advertisement