Lajmet e fundit

Sot gjendet mes luksit dhe bën jetë të shfrenuar, nuk do e besoni se si dukej Xhisiela Maloku para se të bënte bujë (Foto)

Advertisement

 

Ju kujtohet Xhisiela Maloku?! Një nga emrat më të diskutuar në vitin 2018. Vajza nga Fushë Kruja, asokohe vetëm 25 vjeç, akúzoi ish-të dashurin e saj Rexhep Rraja se e kishte dhúnúar. Ajo deklaroi se ai e përndiqte, madje e kishte dhúnuar dhe djègúr me cigare në një dhomë hoteli.
Shtγ’p hapsiren rek.lamυese me pσshte per te ndjekυr videσn ↓↓ artikυlli vazhdσn..

 

Reagimi i shoqërisë ishte shumë i madh dhe i menjëhershëm, pasi Rexhepi ishte djali i Rrahman Rajës, deputetit të PS. I çuditshëm ishte dhe fakti që pa kaluar 24 orë, vajza tërhoqi denoncimin duke deklaruar se kishte shpikur. Ajo mori fajin mbi vete, ndërsa opinioni publik krijoi idenë se Xhisiela ishte kërcënuar, prandaj tërhoqi padinë.
Shtγ’p hapsiren rek.lamυese me pσshte per te ndjekυr videσn ↓↓ artikυlli vazhdσn..

Advertisement

 

Kanë kaluar 4 vite nga ajo periudhë, Xhisiela ka ndryshuar totalisht, aq sa nuk do e njihni, ofíceri që i mori dëshminë u largua duke fituar azil, ndërsa Rexhep Rraja bëri 3 muaj búrg.
Sot Xhisiela jeton mes luksit. Ështe gjithe kohen ne udhetime ku nuk ngurone te tregoje orat dhe mjetet e shtrenjta me te cilat shetit. Gjithashtu ajo tregon ne rrjetet sociale edhe buqetat me lule qe surprizohet here pas here nga dikush, qe nuk e ben publik./albeu.com/
Shtyp hape.siren rekl.amuese më poshtë dhe shikoni fotot

Advertisement
Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0
Advertisement