Lajmet e fundit

Do te dalin gjera qe njerezit si dijne! Kërc ëno het Agron Llakaj, zbulohet ç’ka ndodhur

Advertisement

 

Aktori i spektaklit të humorit “Portokalli”, Rezart Veleshnja, ka “shp ërth yer” ndaj aktorit të madh Agron Llakaj. Ka qenë një skeç në emisionin “Al Pazar”, ku aktorët kanë imituar emisionin “Përputhen” dhe në një moment Agron Llakaj i është drejtuart aktorit që luante personazhin e Arian Konomit me fjalën “pe dr ast”, ajo që ka sjellë reagimin e ashpër të Veleshnjas.
Shtγ’p hapsiren rek.lamυese me pσshte per te ndjekυr videσn ↓↓ artikυlli vazhdσn..

 

Aktori i “Portokalli-së” u shpreh në “Shqipëria Live” se Agron Llakaj i bën ato humore sepse aq e ka kapacitetin, ndërsa “kë rcë noi” Llakajn se edhe ata dinë disa gjëra për të. “Imitohet Përputhen në një emision te Vizion Plus dhe aktori Agron Llakaj i thotë personazhit që supozohej që ishte Arian Konomi “pushi ti, pusho se ta kam inatin, ped erast”. Meqënëse gjeta rastin, por ç’është kjo..?

Advertisement
Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Arian Konomi nuk është “g ay”, pse i vë emrin dhe e bën “ga y”? Se dimë edhe ne për ty Goni disa gjëra, të t’i themi ne ty ato. Goni nuk e ka bërë këtë se ka inat, por e ka bërë se kaq e ka kapacitetin dhe e vetmja gjë që mund të bëjë për të qeshur është t’i thojë atij…”, tha Veleshnja Shtγ’p hapsiren rek.lamυese me pσshte per te ndjekυr videσn ↓↓ artikυlli vazhdσn..

Advertisement

Advertisement