Lajmet e fundit

Elisa Spiropali: Nuk Ma Bën Syri Tërr Se S’i Kam Ma rrë Asnjë Cent Shqiptarëve!

Advertisement

 

Elisa Spiropali: Nuk Ma Bën Syri Tërr Se S’i Kam Ma rrë Asnjë Cent Shqiptarëve!
Elisa Spiropali: Nuk Ma Bën Syri Tërr Se S’i Kam Ma rrë Asnjë Cent Shqiptarëve!

 

Sali Berisha ka pasur një de bat të fo rtë ditën e sotme me Elisa Spiropalin. Ai e ka ak uzuar atë si një drejtoreshë dhe po litikane që i ka dhënë te ndera vëllait të saj.Mirëpo, Elisa e ka mohuar dhe ka thënë se nuk ka pë rfituar kurrë para nga ta ksapaguesit shqiptarë.
Shtγ’p hapsiren rek.lamυese me pσshte per te ndjekυr videσn ↓↓ artikυlli vazhdσn..

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0
Advertisement

 

Elisa tha:Unë e njoh vëllain tim. E di ku punuon, sa e ka rrogën dhe ku je ton. Po ti Sali i njeh familjarët e tu?! Unë jam se rbes, nuk ma bën syri tërr.
Shtγ’p hapsiren rek.lamυese me pσshte per te ndjekυr videσn ↓↓ artikυlli vazhdσn..

Advertisement

Advertisement