Lajmet e fundit

Kabineti I Ri Qeveritar, Eni Çobani I Surprizon Të Gjithë Me Mesazhin Që I Dërgon Rama

Advertisement

 

Kabineti I Ri Qeveritar, Eni Çobani I Surprizon Të Gjithë Me Mesazhin Që I Dërgon Rama
Një reagim për qeverinë e re ‘Rama 3’ ka ardhur edhe nga juristja Eni Çobani. Ajo ka komentuar në ‘video-live’ që Rama ndau gjatë mbledhjes së Këshillit të Ministrave.
Shtγ’p hapsiren rek.lamυese me pσshte per te ndjekυr videσn ↓↓ artikυlli vazhdσn..

 

Juristja Çobani thotë se mbështetja e ndërmjetësimit është qytetari e lartë dhe bashkëpunimi i Ramës për ta përmirësuar akoma më shumë ligjin.
Shtγ’p hapsiren rek.lamυese me pσshte per te ndjekυr videσn ↓↓ artikυlli vazhdσn..

Advertisement
Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

“Bravo mbeshtetja e ndermjetesimit eshte qytetari e larte dhe bashkepunimi juaj per te permiresuar akoma dhe me shume ligjin per te eshte cuarja me tej e kesaj forme zgjidhjeje.”, shkruan Eni Çobani.

Advertisement
Advertisement