Lajmet e fundit

“Kemi zbuluar diçka me pensionet”/ Rama paralajmëron ‘arre.stime’: Shume shpejt do…

Advertisement

 

“Kemi zbuluar diçka me pensionet”/ Rama paralajmëron ‘arre.stime’: Shume shpejt do…
Kryeministri Edi Rama ka zbuluar se shumë shpejt do të bëhet publike një skemë “haj.dutësh” e strukturave brenda sistemit të dhënies së pensioneve.
Shtγ’p hapsiren rek.lamυese me pσshte per te ndjekυr videσn ↓↓ artikυlli vazhdσn..

 

Rama ka paralajmëruar arr.estime të bujshme të një skeme krimin.ale në postë dhe brenda sistemit të shpërndarjes së pensioneve.
“Jemi në një situatë të turpshme me pensionet, me dhënien e marrjen e tyre në dorë, jo nëpërmjet bankës.

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0
Advertisement

 

Struktura e qeverisë anti-korr.upsion po heton dhe ka zbuluar disa raste abuz.imi. Shumë shpejt do kemi rezultatet për të çuar para drejtësisë punonjësit brenda sistemit të dhënies së pensioneve apo postës që operojnë në mënyrë krim.inale”, tha Rama.

Advertisement