Lajmet e fundit

E nxorri ne ‘rrugë’! Aktorja befason: Ag ron Lla kaj smë përballonte, unë hargjoja shumë

Advertisement

 

Eriselda Shllaku, aktorja e njohur shqiptare e telekomedive në vitet 2000, ka qenë e ftuar në emisionin #Expuls.
Ajo ka sqaruar dhe largimin nga puna, pa lajmëruar nga moderatori dhe aktori i humorit Agron Llakaj.
Shtγ’p hapsiren rek.lamυese me pσshte per te ndjekυr videσn ↓↓ artikυlli vazhdσn..

 

Shllaku u shpreh se arsyeja që i kanë dhënë për largimin nga puna ka qenë mungesa e fondeve.
Eriselda Shllaku: Po më ka hequr nga puna pa paralajmërim. Pas deklaratës nuk më ka kontaktuar . Realiteti është ashtu sikur e thashë.
Shtγ’p hapsiren rek.lamυese me pσshte per te ndjekυr videσn ↓↓ artikυlli vazhdσn..

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0
Advertisement

 

Një ditë të bukur, më erdhi një mesazh nga asistentja e Gonit dhe më tha se nuk je më pjesë e Al Pazar, për mungesë fondesh.
Shkova nesër të flisja me Gonin he me qetësinë më të madhe më tha për mungesë fondesh nuk do jesh më. Për Gonin ndoshta isha e shtrenjtë, s’përballonte dot shpenzimet e mia.

Advertisement
Advertisement