Lajmet e fundit

Bashkëpunëtore në vras.jen e Martin Çeços? Nëna e Tina Pajollarit: Është e pafajshme, e detyroi policia të gënjejë…

Advertisement

 

Martina Pajollari e akuzuar si bashkëpunëtore në vras.jen e Martin Çeços në 12 qershor në Korçë, ka dalë sot para gjykatës.
Bëjmë me dije se gjykata ka caktuar për të masën e sigurisë arrest me bu.rg.Pas vendimit të gjykatës nëna e Martinës, Miranda Pajollari ka thënë për mediat se vajza e saj dhe 3 të arrestuarit e tjerë Bleti Angjo, Valter dhe Edlir Mollaj janë të pafajshëm.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE…

 

Sipas saj vajza është detyruar të gënjejë pasi i është bërë presion nga ana e policisë që të fajësojë tre personat e lartë përmndur.Shty’p ha psiren rek.lamuese me poshte per te lexuar lajmin ne vazhdim.. ↓↓

Advertisement

 

Miranda Pajollari tha se vajza e saj dy herët e para ka thënë të vërt etën pasi nuk ka asnjë lidhje me ngjarjen, por pas presionit të vazhdueshëm nga ana e policisë ajo ëhstë detyruar të pranojë versionin tjetër që Martina ka bashkëpunuar me 3 personat e tjerë për vrasjen e Martin Çeços.Shty’p ha psiren rek.lamuese me poshte per te lexuar lajmin ne vazhdim.. ↓↓

Advertisement
Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Martina Pajollari akuzohet se ka qenë ajo personi e cila ka nxjerrë në shteg Martin Çeçon, i cili është vrarë mbrëmjen e 12 qershorit.Ishte babai i tij i cili ka denoncuar në polici zhdukjen e të birit, i cili u gjet i vrarë në datë 16 qershor.

Advertisement