Lajmet e fundit

E pabesushme: Para disa vitesh ishte në prag të vdekjes, sot ndryshimi i saj do t’ju lërë me gojë hapur…!!

Advertisement

 

18-vjeçarja Vera Schulz para pak kohësh ishte në prag të vdekjes për shkak të anoreksisë. Por ajo ka rikuperuar në peshë në mënyrë të pabesueshme dhe tashmë është kthyer në një instruktore palestre. Në vitin 2014 ajo peshonte jashtëzkonisht pak, vetëm 31 kilogramë. Vite më pas ndryshoi gjithçka.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

“Më binte të fikët teksa ngjisja shkallët për në shtëpinë time. Banoja në katin e 5-të të një pallati. E gjitha ndryshoi si pasojë e dëshirës të madhe për sportin”,- ka thënë ajo. Sot Vera ka më shumë se 22 mijë ndjekës në Instagram, ku këshillon njerëzit vazhdimisht se si të jetojnë në mënyrë më të shëndetshme.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

 

Advertisement