Lajmet e fundit

Për here të parë Eneda Tarifa tregon pse u nda nga burri, arsyeja do t’iu lëre me gisht në gojë..!

Advertisement

 

Eneda Tarifa është një ndër këngëtaret më të komentuara të showbizzit shqiptar, jo vetëm për suksesin e saj si këngëtare por edhe për jetën e saj private sidomos pas ndarjes së saj nga ish bashkëshorti.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE…

 

E ftuar pak ditë më parë në televizionin Ora News në emisionin “ThumbOn” ajo u pyet shumë nga dy moderatoret e njohura Aulona Musta dhe Fatma Haxhialiu për jetën e saj private.Tashmë është e njohur se këngëtarja i ka dhënë fund lidhjes me ish-bashkëshortin e saj me të cilin kanë edhe një vajzë, Aria.Shty’p ha psiren rek.lamuese me poshte per te lexuar lajmin ne vazhdim.. ↓↓

Advertisement

 

Mirëpo në intervistë ajo tregoi se edhe pas disa vitesh të ndarë ata vazhdojnë të ruajnë kontaktet dhe të kenë raporte të mira me babain e vajzës.“Marrëdhënia jonë është tepër e mirë shoqërore. Kujdesemi për vajzën në mënyrë të barabartë dhe sigurisht në eventet e saj më të rëndësishme ne jemi atje që të dy”- tha Eneda.Shty’p ha psiren rek.lamuese me poshte per te lexuar lajmin ne vazhdim.. ↓↓

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Ndërsa e pyetur për një lidhje të re në jetën e saj, ajo u shpreh se për momentin nuk i duhet asnjë në jetën e saj.“Jo. Kam përshtypjen që nuk dua njeri për momentin në jetën time. Fare. Kam shumë gjëra për të bërë tani.”-Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Advertisement

Advertisement