Lajmet e fundit

Sali Berisha befason me përgjigjen e tij:Kë do te shpëtonte e kë do te v riste, Metën apo Ramën?

Advertisement

 

Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

Kryedemokrati Sali Berisha është vënë përpara një situate hipotetike. I ftuar në “Why not”, Berisha u pyet:

 

Jeni në një avion ju, Rama dhe Meta. Bëni a.ksident dhe bini në një ishull të shkretuar. Cili do tu afrohej i pari për të bashkëpunuar për të v.rarë tjetrin?

Advertisement

 

Berisha: Bashkëpunimi i natyrshëm është me Ilir Metën. Të siguroj se Edi Rama nga avioni në ishull do kishte zbritur 500 copash nga frika. Do kishte marrë fund rrugës, nuk do kishte arritur në ishull.”

Advertisement
Advertisement
Advertisement