Lajmet e fundit

Tjetër DËSHMI për Bleona MATËN: Mbante libra në dorë dhe …….

Advertisement

 

Një tjetër dëshmi tronditëse ka ardhur për Bleona Matën në emisionin ‘Pa gjurmë’.

 

Një shqiptar nga Maqedonia që ka preferuar të mbetet anonim, ka treguar :DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE…

 

‘Kam qenë në Ulqin në tetor të 2018 dhe kam qenë duke pronarin për të ikur për në punë.Shty’p ha psiren rek.lamuese me poshte per te lexuar lajmin ne vazhdim.. ↓↓

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0
Advertisement

 

Mu afrua një vajzë rreth 13-14 vjeç dhe më ka shprehur se jam vajza e Bukurie Matës nga Zapodi i Kukësit. A më çon tek shtëpia. Ajo ishte shumë e dobët fizikisht. Ishte me libra në dorë, afër një shkolle në qendër të qytetit’, rrëfen zotëria.

Advertisement
Advertisement