Lajmet e fundit

Flet Avokati i njohur/ Ju tregon se ku e fshehin Meta dhe Berisha floririn e vjèdhùr

Advertisement

 

SPAK ka rrëzuar padinë e bërë nga avokati i njohur, Idajet Beqiri për Sali Berishën dhe Ilir Metën, të cilët i ák úzòn për megàg àbĩtjen e floririt të Krrabës.Në një intervistë për gazetën “SOT”, Beqiri zbulon se këta dy politikanë po pastrojnë paratë e vjèdhùr në Qipro, në Zvicër, në Angli dhe San Marino.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE…

 

Avokati paralajmëron se do të nxjerrë fakte me prova dhe me dëshmi reale kundër këtyre Sali Berishës dhe Ilir Metës. Sipas tij, Meta dhe Berisha kanë pastruar para në Qipro, Zvicër, Angli, San Marino dhe Afrikë..Shty’p ha psiren rek.lamuese me poshte per te lexuar lajmin ne vazhdim.. ↓↓

Advertisement

 

“Ata të dy ku nuk i kanë futur hundët, hundët e Ilir Metës në zullumin kundër shqiptarëve fillojnë shumë herët, edhe dorë tek ajo anija Sebilja u fúndòs nuk e ka fajin vetëm italianët por dorë ka edhe Meta, Berisha dhe Tritan Shehu”, shton Beqiri.

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

“Kjo është opozitë e mbaruar, sepse një opozitë që ka në krye Ilir Metën dhe Sali Berishën është opozitë e mbaruar dhe vendi është në kàtàstrofë sepse nuk ka opozitë”, tha Beqiri.Në intervistën e dhënë për gazetën “Sot”, Beqiri flet gjatë e gjerë për këtë dyshe politikanësh. Intervistën e plotë të tij mund ta lexoni në faqen zyrtare të gazetës.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Advertisement

Advertisement