Lajmet e fundit

Ajo ndjeu një pickim dhe po përpëlitej nga dhimbja – madje në video ajo pa se çfarë e sul.moi

Një nxitës i tifozëve nga Teksasi filloi të bënte ushtrime në kopsht dhe sapo hoqi rrobat dhe u ndal në tokë, filloi të përpëlitej nga dhimbja. Paris Montgomery as nuk e kuptoi se ishte kafshuar nga një gjarpër helmues, por, siç deklaroi nëna e saj në Facebook, mendoi se sapo ishte pickuar nga një degë.

Për fat të mirë, ajo donte të regjistronte ushtrimin e saj, kështu që kamera e kapi momentin që ndodhi dhe ajo mundi t’ua tregonte pamjet mjekëve që e pikasën gjarprin dhe i dhanë shpejt një antidot.
Shtγ’p hapsiren rek.lamυese me pσshte per te ndjekυr videσn ↓↓ artikυlli vazhdσn..

“Papritmas më goditi fort, nuk e dija që po qëndroja mbi një gjarpër”, tha vajza për ABC 13. Nëna e saj mendoi se mund të ishte thumb blete, kështu që i vuri pak sodë buke, por pasi këmba filloi të rrjedh gjak dhe të merrte ngjyrë vjollce, ata thirrën një ambulancë.

Paris u dërgua në spital, por ndërkohë ajo u lirua në shtëpi dhe këmba e saj po shërohet, transmeton Daily Mail.