Lajmet e fundit

Gruaja e tij dilte gjithmonë në orën 9 të mbrëmjes, gati për të shëtitur qenin: Një herë ai e ndoqi dhe mbeti i habitur me atë që pa

Advertisement

Toka nën këmbë filloi të rrëshqasë. Amerikania Paula Juris (33) nga New Hampshire zbuloi në rrjetet sociale se ndoqi klasa kërcimi për tre muaj para se burri i saj Dennis të zbulonte se çfarë po bënte në kohën e lirë.
Paula shmangu t’i tregonte burrit të saj se çfarë bënte çdo natë tjetër kur dilte për të shëtitur qenin rreth orës 21:00, sepse, siç thekson ajo në Facebook, ai jo vetëm që do të qeshte me të, por edhe do ta tallte, sepse gjithmonë mendonte se ajo e bënte këtë. nuk e di se ajo është duke kërcyer.

– Martesa ime në atë anë nuk ka qenë kurrë ideale. Nuk e kisha atë liri për ta bërë atë ku ndjeja se mundja dhe më duhej të bëja disa gjëra pa e ditur Denis. Kështu që i thashë se po ecja me një qen dhe në fakt po kërceja. Dhe kalova shumë mirë – shkruan Paula, transmeton WBIN nga New Hampshire. Historia e saj arriti në portalin vendas sepse Paula jo vetëm tregoi se është një talent natyral për kërcimin, por mori pjesë edhe në konkursin e parë të këtij shteti amerikan, vetëm tre muaj pas orës së parë.
– Burri im mësoi për orët e mia duke më ndjekur. Ai pa që garderoba që kisha veshur jashtë nuk ishte më e njëjta. Atij njeriu nuk mund t’i mungojë asgjë (qesh). Ai më kishte pyetur disa herë më parë nëse do të shkoja në një takim, ai dyshoi. Por unë thjesht nuk doja t’i tregoja atij për kërcimin.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

Kur më pa në korridor teksa qëndronte te dera, pashë pamjen në fytyrën e tij. Ai u trondit. Ai heshti dhe doli jashtë. Më priste jashtë me qenin, ishte inatosur. Jo për shkak të kërcimit, por sepse nuk i thashë asgjë. I shpjegova pse heshtja, kështu që ai pranoi se atëherë i gjithë faji ishte i tij. Ai shtoi se ishte shumë i befasuar se si kërceja.

Ai gjithashtu donte të kërcente me mua. Ai do të duhet të presë për këtë – tha Suzy në një intervistë të mëvonshme me WBIN. Pasi arriti një rezultat të mirë në kompeticionin e parë vendor, amerikani tashmë ka ambicie më serioze.
– Unë jam mjaft i rritur që të mund të përshtatem më shpejt me kërkesat dhe tendencat. Vallëzoj kërcime moderne, mendoj se mund të përparoj shumë më tepër – shton Suzi, shkruan “Objektivi”.

Advertisement
Advertisement