Lajmet e fundit

Do bëhej 62 vjeç, rr ëqeth e bija e Xhevdet Ferrit: Nuk e di pse e kishe aq zët ditën e lindjes

Advertisement

Po bëhen rreth 3 vite nga vd ekja e aktorit Xhevdet Ferri. Sot aktori i shquar e mirënjohur do të festonte ditëlindjen e tij të 62.
5htyp hapësiren rek’lamuese më poshtë dhe lexoni lajmin e plotë

Këtë na e kujtoi e bija, që herë pas here shpreh publikisht m allin për të atin dhe ndan kujtimet speciale që ruan prej tij.Bora tregon se si ka shtyr udhëtimin në ditëlindjen e 50 të babit të saj dhe se si aktori nuk ishte aspak entuziast për ditën e tij të lindjes.Postimi i Borës: Unë: Babo e shtyva udhëtimin që të jem këtu në datë 26!

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0
Advertisement

Ti: Po ik o Bora bëj planet e tua. I fryn burri 50 e kusur vjeç qirinjve!!“Nuk e di pse e kishe aq zët ditën e lindjes tënde. Unë e doja shumë sepse shënjonte një vit të kaluar bashkë. Sot, do kishim bërë të njëjtin debat si më sipër.
Do kë kishe thënë: Burri 62 vjeç…. Do doja shumë të ma kishe thënë babo, shkruan Bora Ferri.

Advertisement
Advertisement