Lajmet e fundit

Ja çfarë tha/ Reagon Eneda Tarifa pasi iu bë publike lidhja…!

Advertisement

 

Rreth një muaj më parë në media u bë publike lidhje e Eneda Tarifës. Këngëtarja u fotografua me partnerin e saj, një basketbollist i quajtur Gent Lasku.

 

Që nga ai moment Eneda u tërhoq nga rrjetet sociale dhe vetëm së fundmi është rikthyer. Ajo ka reaguar duke publikuar në Instagram një selfie ku shfaqet në super formë.Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Advertisement

 

“Kohë e gjatë pa u parë”, ka shkruar këngëtarja krahas fotos.Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Advertisement

Advertisement