Lajmet e fundit

Djali 2 vjeç jep shpirt tre ditë pasi ra nga divani kur luante, nëna e tij: Nuk munda ta shpëtoja …

Advertisement

 

Një djalë i vogël dy vjeç ka h umbur je tën teksa luante. Cobie dy vjeç ka hum bur jetën pasi ra nga divani kur luante.

 

Dë mtimi që ia kishte pë suar në tru ishte i madh dhe nuk mundi të mbi jet onte. Djali u hodh nga divani dhe tre ditë më vonë dha shpirt në spital.

Advertisement

 

Nëna e tij e gjeti disa minuta më vonë, por nuk mundi ta shpëtonte, qafa dhe tru ri u dë mtuan. Mamaja 26 vjeçe dhe partneri i saj Tom janë në gjendje të rë nduar emocionale.

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Ata janë nën he tim pasi dysho het se nuk kanë treguar kujdes si duhet për djalin e vogël.

Advertisement
Advertisement