Lajmet e fundit

“Edi Rama megakriminel”, xhaxhai i Ervis Martinajt thyen heshtjen: Nipin e kanë vrarë dhe kanë zhdukur kufomën

Advertisement

 

Teksa kanë kaluar më shumë se 5 muaj që nga humbja e kontakteve me të, familja e Ervis Martinajt është e sigurt se ai është vrarë. Policia u vu në kërkim të tij dhe kryeministri Rama paralajmëroi se do kishte një konkluzion, por edhe pas 5 muajsh nuk dihet fati i tij.

 

Sot ka thyer heshtjen Faik Martinaj, xhaxhai i Ervis Martinajt. Në një intervistë për emisionin “Pa gjurmë”, ai ngriti dyshime se nipi është vrarë dhe se kufoma e tij është zhdukur nga armiqtë e tij.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement

 

Po ashtu ai ka sulmuar dhe kryeministrin Edi Rama, duke e bërë përgjegjës për zhdukjen e nipit të tij.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

“Dyshoj që nipi im është vrarë dhe kufoma është zhdukur. Edi Rama megakriminel. E gjitha ndodhi pas Dumanit. Dumani, Dumani, Dumani. Ça mendoni se nuk kanë lidhje ato. Ai është vrarë dhe është zhdukur kufoma. Kundërshtarët politik e kanë eleminuar. Hasmi nuk të zhduk xhenazen. Edi Rama është megakriminel“, u shpreh ai.

Advertisement
Advertisement