Lajmet e fundit

Ka qenë mister për të gjithë/ Ja si duket burri i Alketa Vejsiut

Advertisement

 

Alketa Vejsiu ka kaq shumë vite në skenë, por ka treguar kaq pak për familjen e saj. Ajo ka zgjedhur ta mbaj jetën e saj private dhe fotot me familjen dhe bashkëshortin nuk gjenden në rrjet.

 

Vajza e Alketës ka zgjedhur vetë se fundmi të bëhet një personazh publik dhe ka ngritur mjaft interes për ndjekësit. Por Alketa vazhdon të mos publikojë asgjë rreth saj, djalit apo bashkëshortit. Fotot me këtë të fundit janë mjaft të rralla për mos të thënë farë.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement

 

Moderatorja ka publikuar në në InstaStory së fundmi nëj video ku tregon se fustani i ngushtë nuk e le të hyp në makinë, por në fakt një tjetër detaj ka marrë vëmendjen.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Shoferi në makinë është bashkëshorti i Alketës? Duke qenë se ai duket fare pak dhe për më tepër nuk është një personazh i lehtë për tu identifikuar, është një pyetje që do përgjigje.

Advertisement
Advertisement