Lajmet e fundit

Këtë vit do të festonte 56-vjetorin/ Përlot vajza e Bujar Nishanit…!!

Advertisement

 

Fiona Nishani, vajza e ish-Presidentit të ndjerë Bujar Nishani ka kujtuar të atin në ditën e lindjes. Përmes një postimi prekës në Instagram, Fiona shpreh mungesën e të atit.

 

“Shkoi ora 12:00 dhe unë s’të uroj dot. Më mungon shumë babi”, shkruan Fiona.Shty’p ha psiren rek.lamuese me poshte per te lexuar lajmin ne vazhdim.. ↓↓

Advertisement

 

Këtë vit, Nishani do të kishte 56-vjetorin e lindjes, por ish kreu i shtetit shqiptar u nda nga jeta më 28 maj, pas përkeqësimit të gjendjes së tij shëndetësore në një spital në Gjermani ku ishte shtruar. Ish presidenti ishte dërguar për kurim në Gjermani, pasi vuante nga pneumonia bilaterale me ins uficience respiratore, si pasojë e komplik acioneve të shkaktuara nga Covid-19.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0
Advertisement