Lajmet e fundit

Djali s’fton nënën në dasmë pas këtyre fjalëve/ Je njerku: Nuk do biresosh vajzen e saj

Advertisement

 

Pasi nëna e tij bëri një koment të vrazhdë për vajzën e tij, një dhëndër vendosi ta largonte atë nga dasma.Burri përmendi se së shpejti do të martohej me të fejuarën e tij, e cila ka një vajzë nga një ish por ai gjithmonë e shihte atë si vajzën e tij dhe do ta birësonte së shpejti.Nëna e dhëndrit la të kuptohej se vajza e tij nuk ishte vajza e tij e vërtetë.

 

“Kur po diskutonim për të dy prindërit tanë, dëgjova nënën time duke thënë s e mezi pret të ketë një nip të vërtetë. Menjëherë e pyeta se çfarë donte të thoshte me këtë”-shkruan burri.“Ajo tha se ajo thjesht do të thotë se është e qartë se vajza ime nuk është e imja biologjikisht.”Nëna e burrit pohoi se donte një mbesë biologjike të cilën mund t’ua tregonte të gjithëve.

Advertisement

 

Ai vendosi të mos e ftonte nënën e tij në dasëm dhe ta shkëpuste atë nga jeta e tij.“I thashë se nuk ishte e mirëpritur në dasmën time dhe të mos shqetësohej për ta parë me vajzën time, sepse ajo nuk do të shihte kurrë ndonjë nga fëmijët e mi,” shkruan ai.Në vend që të shohë keqbërjet e saj në këtë, nëna e burrit është e mërzitur me vendimin e tij.

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Ajo është përpjekur të kontaktojë djalin e saj përmes rrjeteve sociale duke e bërë atë të kuptojë se si ndihet.Të gjithë anëtarët e familjes së tij mendojnë se ai duhet ta dëgjojë atc vetëm një herë.Edhe pse burri e di se e fejuara e tij është lënduar, ajo ende pretendon se ai mund të bëjë atë që dëshiron me nënën e tij.

Advertisement
Advertisement