Lajmet e fundit

VIDEO-Shkrimtari shkodran i nxjerr të palarat Enver Hoxhës/ Pëlqente burrat dhe në krevat flinte me një politikan të njohur…!!

Advertisement

 

Shkrimtari i njohur nga Shkodra, Marcel Hila, që njëherit kishte qenë us htar në kohën e dik tatorit,Enver Hoxha, në emisionin Kojshia Show, ka zbuluar fakte t ro nditëse për dik tatorin Enver Hoxha.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement

 

Marcel Hila tha se ai ishte pëlqente burrat dhe se flinte me një nga politikanët e njohur të Shqipërisë.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement

 

Advertisement