Lajmet e fundit

Mer fund dilema e madhe për shtëpinë e Arjola Demirit! Mijëra euro dhe super pamje, aktorja e njohur poston foto nga shtëpia që iu dhurua

Advertisement

Aktorja Arjola Demiri u surprizua nga “Big Brother VIP” kur ishte pjesë e spektaklit, ku i realizuan ëndrrën e saj duke i dhuruar një shtëpi. Kurioziteti per të mësuar nëse aktorja e ka marrë shtëpine ka qenë i madh dhe siç ka treguar edhe vetë ajo është ndjerë e bezdisur nga pyetjet e shumta për shtëpinë.
5htyp hapësiren rek’lamuese më poshtë dhe lexoni lajmin e plotë

Advertisement

Advertisement

Edhe së fundmi kur ka bërë një bisedë me ndjekësit e saj në Instagram një ndër pyetjet më të shpeshta ka qenë pikërisht rreth shtëpisë. Prandaj aktorja ka zbuluar jo vetëm detaje por edhe foto të shtëpisë e cila ndodhet në një nga zonat më të shtrenjta të Tiranës.
5htyp hapësiren rek’lamuese më poshtë dhe lexoni lajmin e plotë

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0


Advertisement