Lajmet e fundit

Rozana Radi rrëqeth me kërkesën ndaj shqiptarëve: Ju lutem mos e bëni më atë gjë

Advertisement

Rozana Radi është një ndër këngëtaret shqiptare më të arrira. ajo ka dhuruar një numër të madh HIT-esh si këngëtare dhe si tekst-shkruese. Gjithashtu ajo njeh sukses edhe në fushën e biznesit.
5htyp hapësiren rek’lamuese më poshtë dhe lexoni lajmin e plotë

Advertisement

Përveç suksesit, Rozi ka ndarë me publikun e saj edhe momentet e vështira në jetë. Prej vitesh këngëtarja ka humbur të dy prindërit të cilët i kujton me mall e lot në sy në pothuajse çdo intervistë.
Së fundmi ajo ka ndarë një postim ku shprehet se fotot e publikuara nga va rret e familjarëve nuk jane te pershtatshme te publikohen në rrjete sociale.

“Nuk ka gjë më të vështirë për mua kur shikoj njerëz që postojnë foto tek var ret e familjarëve të tyre! Ju lutem mos e bëni! Askush nga ata që nuk jetojnë më nuk do ta donte këtë gjë! Mbajini në zemër kujtimet, dashurinë, dhimbjen. Çfarë do t’i tregoni “popullit” të facebook dhe Instagram me këto foto? Shtγ’p hapsiren rek.lamυese me pσshte per te ndjekυr videσn ↓↓ artikυlli vazhdσn..

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

Ka disa gjëra që nuk ndahen me të gjithë! Ndaj quhet paqe e perjetshme!”, shkruan Rozana Radi në Instagramin e saj ku i kanë dhënë të drejtë një pjesë e madhe e ndjekësve, përfshirë edhe personazhe publik.

Advertisement
Advertisement