Lajmet e fundit

Dhëndri thërret një vajzë tjetër në altar për t’i treguar asaj se ai e do! Nusja mbushet në lot. Ja çfarë ndodhi…VIDEO

Advertisement

 

Dita e dasmës është dita më e rëndësishme. Nuk është e lehtë të gjesh dikë për të ndarë pjesën tjetër të jetës tënde.Por kur e gjejmë atë, sigurisht që nuk e lejojmë atë të na shpëtojë nga duart.

 

Gjithkush dëshiron që dita e tij e dasmës të jetë e veçantë. Jefferson qëndroi në altar dhe bëri diçka që askush nuk e priste dhe që bëri që Jessica, nusja të qante.Çdo gjë ishte e përsosur, nusja ishte e bukur, lulet ishin të mrekullueshme, mysafirët ishin në kishë: nuk duhej dhe shumë minuta nga “po”-ja.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Papritmas, dhëndri i njoftoi të gjithë se ai donte një tjetër vajzë tjetër që të ngjitej me të në altar. Dhe nusja u mbush në lot. Jefferson donte gjithashtu vajzën e Jessica-s, një vajzë 8-vjeçare, pranë tyre.Ajo kurrë nuk e kishte takuar babanë e saj dhe Jefferson ishte i vetmi baba që ajo kishte njohur. Madje ajo ishte e kënaqur që mami kishte gjetur një njeri me të cilin të jetonte përgjithmonë.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0
Advertisement

 

“Nëse unë mund t’i kërkoj Perëndisë diçka, do të kërkoj një vajzë si ti. Unë do të isha babai më i lumtur në botë”, tha ai.Giovanna e vogël ishte e ngazëllyer dhe filloi të qante, ashtu si nëna e saj. Ai, duke marrë duart e saj të vogla, i dha asaj premtimin për të qenë gjithmonë pranë saj dhe nënës së saj.
“Unë ju premtoj juve dashuri dhe mbrojtje, kështu që asgjë e ke qe nuk mund t’ju ndodhë kurrë”, vijoi dhëndri. Mami i vajzës së vogël ishte padyshim shumë e lumtur me këtë gjest.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Advertisement

 

Advertisement