Lajmet e fundit

E njohin të gjithë sot/ E gjeni dot cila është kjo aktore e njohur shqiptare

Advertisement

 

Ajo është një nga emrat më të përfolur të momentit. Të gjithë e njohim për bionden e bukur.

 

Së fundmi, shkaktoi shumë zhurmë në “Big Brother VIP”. Bëhet fjalë për aktoren shumë të qeshur, Monika Lubonja.

 

Ndonëse vitet shkojnë mbetet gjithmonë po aq në formë. Ajo është bërë nostalgjike dhe ka ndarë në Instagram një foto të disa viteve më parë, kur ishte brune dhe me plot sharm.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

“Si koha…kur koha eshte e keq…”, ka shkruar Monika krahas fotos bardh e zi.

Advertisement
Advertisement