Lajmet e fundit

FOTO/ “E bëra nga xhelozia”, ky është shqiptari që vrau të dashurën bashkëkombëse në Greqi

Advertisement

 

GREQI – Është publikuar fotoja e shqiptarit 25-vjeçar i cili vrau të dashurën e tij 19-vjeçare në Greqi.
Mediat greke shkruajnë se shqiptari është identifikuar si Qamil.T, dhe akuzohet se ka qëlluar për vdekje të dashurën e tij 19-vjeçare Krisjana B. në zonën e Pireut në Greqi. Viktima Kristjana B. raportohet se është po ashtu me origjinë shqiptare.

 

Raportohet se krimi ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të së shtunës, kur të dy ishin kthyer në shtëpi pas punëve respektive. Pas vrasjes, autori i vrasjes, shqiptari Qamil T. shkoi vetë në polici dhe u dorëzua.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement

 

Sipas dëshmisë së shqiptarit, motivi i vrasjes ka qenë xhelozia që ai kishte. Në dëshminë e tij theksohet se fillimisht ka pasur një sherr ndërsa më pas ai e ka qëlluar Krisjanën me dy plumba duke i marrë jetën.Sipas informacioneve paraprake, dyshohet se shqiptari ka qenë edhe nën efektin e kokainës kur vrau partneren rumunëve një vit më parë.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Pas vetëdorëzimit të 25-vjeçarit, policia shkoi në banesën e çiftit dhe aty gjeti trupin e pajetë të 19-vjeçares shqiptare. Autori i krimit të rëndë Qamil T. është arrestuar./abcnews.al/Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Advertisement

Advertisement