Lajmet e fundit

Kjo ngjarje do t’ju zbukurojë mëngjesin! Bebja po pushonte, nëna nuk i beson asaj çfarë sheh kur zogu afrohet…

Advertisement

 

Sot do t’ju tregojmë një video të një të porsalinduri që takon një nga anëtarët e familjes. Në kundërshtim me atë që mund të mendoni, nuk është vëllai i madh apo motra e vogël …Në fakt, është një zog: papagalli i dashur i familjes! Ndërsa foshnja është shtrirë në heshtje dhe i qetë, zogu i vogël i afrohet. Me zë të ëmbël, ai fillon të këndojë për fëmijën.

 

Duke gjykuar nga reagimi i fëmijës, tingulli i mrekullueshëm duket shumë i vlerësuar!Një moment me të vërtetë i butë, plot ndjeshmëri dhe emocion, shkruan ShkodraNews. Kafshët dhe shpendët me të vërtetë mund t’i dhurojnë shumë kënaqësi qenieve njerëzore dhe ata gjithmonë e bëjnë atë pa interes vetjak, pa pritur asgjë në këmbim.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement

 

Ata janë gjithashtu janë shumë inteligjentë: Zogu duket qartë në video si është duke mbajtur një distancë të sigurt në mënyrë që të mos lëndojë dhe të mos e frikësojë fëmijën!Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Shikoni këtë moment të bukur në videon më poshtë! Gjithashtu, nuk duhet të blesh asnjë lloj kafshe nëse nuk je i sigurt se mund ta ndjekësh atë dhe ta duash ashtu siç e meriton. Kafshët janë të ndjeshme dhe inteligjente, ata do të vuanin nëse neglizhohen ose keqtrajtohen.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Advertisement

Advertisement