Lajmet e fundit

Kozeta Kurti do të martohet/ E konfirmon Ardit Gjebrea…!

Advertisement

 

Kozeta Kurti ka zbuluar se do t’i japë fund beqarisë. Komenti që gazetarja bëri gjatë gjysmëfinales së dytë të festivalit “Kënga Magjike”, e nxori zbuluar atë. Mjaftoi kjo deklaratë e daj që moderatori Ardit Gjebrea t’i ‘rrëmbente’ konfirmimin se gazetarja do të martohet korrikun e ardhshëm.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Kozeta Kurti: Dhe që unë mos të dukem si gjithmonë besnike e mendimeve të mia, pavarësisht se ose nuk kam rënë në dashuri që nuk më vjen kjo dashuria kaq e madhe sa i vjen Anxhelës, ose…

Advertisement

Ardit Gjebrea: Si nuk ke rënë në dashuri? Më fal pak, a kemi dasmë në Korrik?

Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0
Advertisement

Kozeta Kurti: E kemi.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Ardit Gjebrea: Deklaruam një të re për Kozeta Kurtin! U desh të dilte sonte që në Korrik do kemi dasmë!

Anxhela Faber: Mirë që e thashë unë atë deklaratën e dashurisë, se s’do e kishim marrë vesh.

Advertisement

Ardit Gjebrea: Dhe nuk është thënë asnjëherë, mezi prisja ta thosha. Jeshile për dasmën, më falni për Albin.

Advertisement