Lajmet e fundit

Mes lotësh, Paloma rrëfen për humbjen e motrës së saj: “M’u këputën krahët”

Advertisement

 

Paloma, një prej personazheve të preferuar të publikut shqiptar që u rikthye në vëmendjen e mediave vitin e fundit më së shumti falë eksperiencës në “Big Brother”, ka dhënë një intervistë emocionuese dje, teksa ndër të tjera mes lotësh rrëfeu për humbjen e motrës së saj, e cila ndërroi jetë 10 vite më parë.

 

Në programin “S’e Luan Topi”, Paloma tregoi se që nga momenti që e motra u nda nga jeta, duke qenë se ishte shtysa e saj më e madhe, e përjetoi aq keq sa nuk mundi të vazhdonte përpara as me karrierën.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

“Sot që po flasim këtu, Bruna bën 10 vite që ka ndërruar jetë. Më kishte pikë të dobët, do ishte jo krenare… po do të ishte shtysa më e fortë. Sot unë do të isha on Top, do të isha superstar, por që kur iku ajo mua m’u këputën krahët”, tha gazetarjaShty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement

 

“Dikur ishte shoqja ime në lojë, pastaj këshilluesja ime në adoleshencë dhe tani është engjëlli im mbrojtës. Sa të mbaroj intervistën, do të shkoj t’i bëj buqetën më të madhe të luleve”- tha Paloma, duke zbuluar edhe amanetin e Brunës:

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

“Dua që mami të vazhdojë të jetojë edhe për ne, të jetojë për Rein… sepse nuk jetoj dot pa forcën e mamit. Mundohem ta mbaj sa më afër, ta gëzoj sa më shumë edhe pse është e dërrmuar sepse për Rein e ka përgjegjësinë vetëm ajo. Motra e la 8 vjeç, tani Rei është 18, në një moshë shumë delikate. Duhet të jetosh për Rein dhe për ne.”Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Advertisement

Advertisement