Lajmet e fundit

Roza Lati përlot me rrëfimin/ Nuk kam ngrënë bukë për ditë me radhë, qaja natën nga stresi…!

Advertisement

 

Ajo ka treguar se muaji tetor dhe nëntor për të kanë qenë shumë të vështirë si nga ana fizike ashtu edhe psikologjikisht. Roza ka theksuar se prej ditësh nuk hante nga stresi dhe vetëm qante.

 

“Per te gjithe ata qe me shkruajne qe kam lindur per qejf, qe e kam ne terezi dhe bla bla bla… Tetori dhe Nentori kane qene dy muajt me te veshtire per mua psikollogjikisht dhe fizikisht. Ti nuk e ke iden sa rrija pa ngrene buke se me prehej oreksi nga stresi. Une qe e manovroj gjendjen e ankthit me meditimin te pemet… as pemet s’po me benin më derman per ankthin q e s’po me leshonte.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Kam qare e qare… nje nate po e nje nate jo…. Por te gjitha keto nuk mund ti shprehesh ne Instagram. Se fundja secili ka hallet e veta. Por e rendesishme eshte qe… Puna aty eshte gjithmone. Stresi aty eshte gjithmone. Me cfare ka shkruar Zoti nuk lufton dot. Thjeshte shkeputu. Fike. Zhduku. Merr veten.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement

 

Rimerr energji. Trupi jone, truri jo ne, jane tempulli qe ne nuk e nderrojme dot ku rre. Dhe duhet te kujdesemi. Boll me inboxe idjote dhe xhelozie. Shkruaj nje “E Meriton o Roza” dhe jemi ne rregull. Ose nese s’ke koment te mire, mos shkruaj fare. Madje madje, jini të lirë të unfollow poqese ti vrava syte. Flm. Klm. Rsp”, ka shkruar Roza.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Advertisement

Advertisement