Lajmet e fundit

Rozana Radi flet për herë të parë për mëmësinë «Dua të kem fëmijë, por më ”pengon” ky person»

Advertisement

 

Ndonëse para disa kohësh, ajo do të deklaronte që nuk do të jepte më kurrë intervista, pasi ishte e lodhur të lexonte vazhdimisht emrin e saj të përfshirë në thashethemnajën e portaleve dhe gazeta, Rozana Radi nuk e ka mbajtur fjalën.

 

E ftuar në emisionin ”Siluetë” të Gerta Gixharit, këngëtarja simpatike të cilën tashmë e shohim në ekran edhe si moderatore e një emisioni investigativ ka folur për planet në muzikë, teatër, si dhe ka rrëfyer disa detaje që nuk i dinim për jetën personale. Deri tani e kemi parë si aktore, këngëtare, tekstshkruese dhe balerinë, por Rozana nuk e ka provuar akoma rolin e nënës, për të cilin është shprehur se e ka dëshiruar gjithmonë.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

E pyetur në lidhje me fëmijët, ajo u përgjigj :”Dëshirë kam, por kohë nuk kam sepse fëmija do dhe kohë. Fiori na ka vënë një letër që nuk lejohet fëmija në momentin kur është sezoni i emisionit, domethënë duhet ta llogarisim që të lindi gjatë verës. Kur të na japi “ok” Fiori, them t’ia fillojmë nga puna. Vetëm ato muaj kemi mundësi, po nuk na kapi ai muaj pastaj… e lëmë për vitin tjetër,” – shpreh ajo duke buzëqeshur.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement
Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Gjithashtu Rozi foli edhe për partnerin e saj me të cilin bashkëjeton prej disa vitesh. ”Ai është një njohës i miri i artit, diskutojmë shumë për performancat dhe tekstet që shkruaj. Nuk më ka ndikuar në zgjedhjet që bëj dhe është krenar për mua dhe i lumtur që ka rastisur në krahun tim,”-përfundoi.këngëtarja e njohur. Rozana është prej disa kohësh në një lidhje të konsoliduar me oficerin e Policisë Gjyqësore pranë Prokurorisë së Tiranës, Shpëtim Karakushi.

Advertisement
Advertisement