Lajmet e fundit

U tha se kanë e grabitur dhe e kanë dhunuar në Tiranë, reagon Rezart Veleshnja duke sqaruar gjithçka…VIDEO

Advertisement

 

Prej disa orësh në mediat online qarkullon lajmi se aktori i njohur Rezart Veleshnja është grabitur dhe dhunuar fizikisht në një nga zonat e populluara të Tiranës. Madje sipas portalave në fjalë, autorët e ngjarjes janë arrestuar dhe rrezikojnë 5 deri në 15 vite burg për grabitje me dhunë.

 

Përsëri sipas këtyre portaleve, aktori është grabitur kur sapo kishte tërhequr disa para nga një bankomat dhe përplasja me autorët i ka lënë dëmtime serioze në trup.Por duket se asgjë nuk është e vërtetë!Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement

 

Vetëm pak çaste më parë ka reaguar aktori duke mohuar kategorikisht çdo gjë. Rezarti shprehet se as nuk e kanë grabitur dhe as nuk e kanë dhunuar. Duke përdorur ironinë ai shprehet ndër të tjera se mbase kjo gjë i ka ndodhur ndonjë miku apo kolegu të tij, por jo atij vetë.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0
Advertisement

 

Advertisement