Lajmet e fundit

Njihuni me Madi Brooks, zonjën që ‘ndan’ burrin e saj me nënën dhe motrën e saj … Ajo thotë se është e dobishme sa herë që nuk është në humor

Advertisement

 

Një nënë dhe bijë kanë treguar se të dy flenë me të njëjtin burrë – dhe nuk shohin asgjë të keqe në këtë.Madi Brooks jeton me burrin e saj në SHBA, por siç shpjegon në videot e saj në TikTok, nëse nuk është në humor, është mjaft e lumtur që mamaja e saj të flejë me të.

 

Kjo është për shkak se si Madi, mamaja dhe bashkëshorti i saj janë swingers, që do të thotë se ata janë në marrëdhënie të hapura, duke shkëmbyer partnerë seksualë në festa dhe evente luhatëse.Duke folur në një video, ajo thotë: “Unë dhe nëna ime jemi të dy swing ers dhe është shumë mirë, e dini pse? Sepse kur nuk jam në humor, thjesht mund ta lejoj burrin tim ta ketë atë.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement
Advertisement

 

“Po, unë jam një grua e tillë.” “Unë e lë burrin tim ta marrë atë disa herë në javë.” mamaja e saj me të cilën Madi ndan burrin e saj, duke pranuar se motra e saj ndonjëherë ‘luan’ me burrin e saj. Ajo thotë: “Dëshiron të dish se si e mbaj burrin tim të lumtur? E lashë të luante me motrën time të vogël.”Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Videot e saj që atëherë janë bërë virale duke marrë deri në shtatë milionë shikime secila, me shumë të mbetur të hutuar nga dinamika e pazakontë e familjes.

Duke komentuar, njëri tha: “Mjafton TikTok për një vit, unë jam jashtë!”

“Si filloi ajo bisedë?” pyeti një tjetër, ndërsa një i tretë shkroi: “Unë nuk e di se si dikush mund të ndajë, por kjo është jeta juaj.”Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Advertisement

Advertisement