Lajmet e fundit

31-vite nga koha kur është shkrepur kjo foto/ E gjeni dot cili është këngëtari…!!

 

Imazhi i tij është mjaft popullor për ekranin. Po flasim për bateristin e njohur Roland Fusha.

 

Landi është prej 18 vitesh pjesë e Top Channel, ku fillimisht e kemi parë në orkestrën e Top Show dhe më pas në “Portokalli” me të cilin lidhet së fundmi edhe imazhi i tij.Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

 

Por nëse sot është “tullaci” me te cilin edhe identifikohet, 31 vite më parë ai ishte nje djalë me flokë të gjata, pjesë e grupit te rock-ut “Albatros”, tipike me pamjen e një pjestari të orkestre rock.