Lajmet e fundit

Rrëqethën shqiparët, zbulohet ç’kanë shkruar në ditare motrat Josifi: Prita me padurim…

Advertisement

 

Ditët që i lamë pas u bënë publike disa detaje mbi ngjarjen tra gjike të ndodhur në Kombinat.Detaje nga ngjarja e rëndë në Kombinat: Çfarë ndodhte brenda …

 

Ditari i motrave Josifi ishte i mbushur me shprehje fetare ku përmendej Zoti. Aty u gjetën edhe citate të pastorit Akil Pano.Shty’p ha psiren rek.lamuese me poshte per te lexuar lajmin ne vazhdim.. ↓↓

 

Blerta Josifi, gjendja shëndetësore e të cilës është drejt përmirësimit, ka deklaruar se në procesin e mumifikimit të së mot rës nuk ishin përfshirë të tjerë persona.Shty’p ha psiren rek.lamuese me poshte per te lexuar lajmin ne vazhdim.. ↓↓

Advertisement
Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Disa prej shënimeve të gjetura në ditar:

“Unë kam pritur me ngulm dhe durim Zotin dhe ai u përkul mbi mua”.Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Advertisement

Advertisement