Lajmet e fundit

(Video) Njihuni me nenen 95 vjecare te motrave Libohova!

Advertisement

 

Motrat Libohova, Irma dhe Eranda janë dy nga artistet më “big” të muzikës shqiptare.

 

Por a jeni kuriozë të njiheni me nënën e tyre 93 vjeçare? Ka qenë Eranda ajo që ka postuar një video të saj në Instagram, duke ju uruar të gjithë ndjekësve të saj festën e Pavarësisë.

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0
Advertisement

 

Eranda i ka kërkuar nënës së saj të recitojë një poezi patriotike dhe duket se ajo se ka bërë dysh fjalën e së bijës.

Advertisement

 

Advertisement