Lajmet e fundit

”Gratë e ish-burrave të mi më kanë inat”/ Ja kush i del në krah Arbana Osmanit, pas fjalëve të Rudinës

Advertisement

Dihet tashmë që Rudina Dembacajn dhe Arbana Osmanin i lidh dhe i ndan dikush. Bëhet fjalë për partin e Arbana Osmanit, Eduart Grishaj që ka qenë i fejuar i Rudina Dembacajt vite më parë.
5htyp hapësiren rek’lamuese më poshtë dhe lexoni lajmin e plotë

Por ndarja e tyre duket se nuk ka qenë e paqtë. Përveçse nuk kanë folur asnjëherë për njëri-tjetrin, Rudina nuk ka kursyer thumbat për Arbana Osmanin duke u shprehur :
“Nuk e di pse gratë e ish-burrave të mi, më kanë inat, e kam seriozisht.”- ka thënë ajo ndërkohë që audienca ka duartrokitur.Por duket se partnerja e re e ish-bashkëshortit të saj me të cilin ka dhe një vajzë, Aleksit nuk mendon njësoj për Arbanën.
Ajo së fundmi ka parë filmin “sofia” të realizuar nga Eduart Grishaj ku aktron edhe Arbana Osmani dhe madje e ka vlerësuar e duartoktiur.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

“Më në fund një film me vlera”, ka shkruar ajo.Por Rudina Dembacaj është zgjuar sot në humor, duke dëgjuar këngëne famshme “Rudina” e duke kënduar “O Rudina ti pse më le, pse më fute të gjallë në dhe”.

Advertisement
Advertisement