Lajmet e fundit

Kjo m etodë n atyrale ju n dihmon t’i z bardhoni dhëmbët tuaj, krejt çka ju duhet të keni është

Advertisement

Kjo m etodë n atyrale ju n dihmon t’i z bardhoni dhëmbët tuaj, krejt çka ju duhet të keni është
Kjo m etodë n atyrale ju n dihmon t’i z bardhoni dhëmbët tuaj, krejt çka ju duhet të keni është

Mënyra si t’i pastroni dhëmbët tuaj me produktet që keni në shtëpi.
Ju nevojitet: xhenxhefil, kripë dhe limon. Gr indni një pjesë të vogël xhenxhefili, kjo mund të bëhet me një rende. Merrni 1/4 lugë çaji kripë dhe shtojeni në xhenxhefil. Pritni një fetë limoni, shtrydhni lëngun në përzierje dhe përsëri përzieni mirë. Aplikojeni atë me një furçë dhëmbësh.Ndiqni videon e plotë në linkun më poshtë

Advertisement
Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0
Advertisement

Ndiqni videon e plotë në linkun më poshtë

Advertisement