Lajmet e fundit

ROZËE tallën për burrin? Zajmina Vajsari: Kur jam martuar unë ka qenë koha e qerosave me X5

Advertisement

Zaimina me natyrën e saj mjaft sportive u përfshi në një lojë në “Zemër Luana” bashkë më dy të ftuarat e tjera Semi Jaupaj dhe Kanita ku do të flisnin për çështjet e zemrës.
5htyp hapësiren rek’lamuese më poshtë dhe lexoni lajmin e plotë

Një prej pyetjeve që iu drejtua vajzave ishte për njohjen më të çuditshme që ato kanë pasur.Zaimina Vasjari u përgjigj duke thënë që ajo ka patur njohjen më të çuditshme.
5htyp hapësiren rek’lamuese më poshtë dhe lexoni lajmin e plotë

Advertisement

“Kur jam dashuruar unë ka qënë koha e qerosave me X5”, tha Zaimina duke shkaktuar të qeshura dhe është pasuar me një batutë të Besit i cili i tha: “Por ti zgjodhe atë me X6”.Ndryshe, Zaimina ka vite qe eshte e martuar dhe ka dy femije nje vajze dhe nje djale.Ndersa bashkeshorti i saj eshte baba edhe i dy vajzave te medha nga martesa e meparshme.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0
Advertisement